Üldinfo

Mobiilsusbüroo on osa sihtasutuse Archimedes allüksuste hulka kuuluvast kõrghariduse arenduskeskusest, mis koosneb neljast üksusest: Mobiilsusbüroo, Primuse büroo, Eduko büroo ja Välisturunduse büroo.

Mobiilsusbüroo ülesandeks on koordineerida riiklikke haridusalgatusi ja toetusmeetmeid nagu näiteks Kristjan Jaagu stipendiumiprogramm, Rahvuskaaslaste programm, Noore õpetlase stipendium ja välislähetuste koordineerimine rahvusvaheliste lepingute raames. Ühtlasi viib büroo ellu Euroopa Liidu struktuuritoetuste raames doktoriõppe ja rahvusvahelistumise programmi “DoRa”.

Meie eesmärk on läbi oma tegevuse toetada üliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste vahetust, tutvustada Eesti kõrgharidust välismaal ning viia ellu mitmeid teisi kõrghariduse rahvusvahelistumist toetavaid tegevusi.

Tutvu ka lähemalt mobiilsusbüroo tegemistega nüüd ja minevikus.

Meie stipendiumite kohta leiad täpsemat infot käesolevalt kodulehelt. Samuti on võimalik liituda stipendiumiinfot jagava infolistiga. Selleks saada e-kiri märksõnaga “Soovin liituda listiga” e-posti aadressile stipendiumid@archimedes.ee. Stipendiumide infolisti postitame regulaarselt infot meie poolt pakutavate stipendiumide ning taotlustähtaegade kohta.

Küsimuste korral võta julgesti meiega ühendust kas telefonitsi 6 979 232 või e-posti teel stipendiumid@archimedes.ee!