Koostööfestival toob kokku ettevõtjad ja teadlased

Koostööfestival “Õigel ajal õiges kohas” toimub 1. novembril Tallinna Ülikooli Astra majas. Festivalil on esindatud ka NUTIKAS meede. Tule ja uuri, kuidas saavad teadusasutused kaasa aidata Sinu ja Sinu ettevõtte arengule.

Sel sügisel toimuvat koostööfestivali „Õigel ajal õiges kohas“ korraldab Tallinna Ülikool. Festivali märksõnad on Inimene. Loovus. Masin. – just neid teemasid erinevates kombinatsioonides lahkavad teadlased koostöövõimalusi avavates liftikõnedes ja koos ettevõtjatega peetavates paneeldiskussioonides.

Koostööfestival

Koostööfestivali eesmärk on tutvustada ettevõtete ja organisatsioonide esindajatele kõrgkoolides töötavate tippteadlaste uurimisteemasid, et neist oleks kasu nii ettevõtlusele kui ka ühiskonnale. Festival toob kokku ettevõtjad erinevatest tegevusvaldkondadest ning teadlased, kes töötavad välja kaasaegseid lahendusi ja arendusi.

Festivali korraldavad koostöövõrgustiku ADAPTER partnerid koos. Seni on festivali peakorraldajateks olnud Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool ja Tallinna Ülikool.

Festival toob kokku ettevõtjad erinevatest tegevusvaldkondadest ning teadlased, kes töötavad välja kaasaegseid lahendusi ja arendusi.

Koostööfestival toimub 1. novembril 2018 Tallinna Ülikooli Astra majas (Narva mnt 29, Tallinn).

Koostööfestivalil on kohal ka “Rakendusuuringute toetamine nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondades” ehk NUTIKAS toetusmeede.

Tule kuulama ja kaasa rääkima!

Registreeri ennast siin.

Allikas: Adapter.ee “Koostööfestival tuleb taas


“Rakendusuuringute toetamine nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondades” (NUTIKAS) on toetusmeede, mida jagab SA Archimedes koostöös Eesti Teadusagentuuriga eesmärgiga toetada ettevõtete ja teadusasutuste koostööd. Meetmest taotletav toetus aitab Eesti äriregistrisse kantud ettevõtetel tellida ülikoolidelt ja teadusasutustelt rakendusuuringuid või tootearendusprojekte, mis sobituvad nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondadesse.

NUTIKAS toetusmeedet rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainformatsioon
Tea Tassa
Meetmehoidja
7300 396
tea.tassa@archimedes.ee